avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1094 soluții astăzi
Forum Activitate patryk4

Activitate patryk4

nu e nimeni sa imi dea si mi-e un sfat?
Răspuns la discuția Noul cod penal
imi da si mie cineva o mana de ajutor ce trebuie sa faca ?el vrea sa isi faca contestatie ca nu i s-a redus pedeapsa
daca depune contestatie si il duce la judecatorie ce trebuie sa faca?ma ajuta si pe mine cineva?
Răspuns la discuția Noul cod penal
Ora estimata: 9:00
Complet: Complet nr.4 - Sesizare HG 836/2013
Tip solutie: Soluţionare
Solutia pe scurt: SP 184/CC/2014 ADMITE SESIZAREA
Document: Încheiere - măsuri preventive (faza de UP) 184/2014 13.03.2014
asta e solutia ma puteti ajuta sa imi explicati ce inseamna
Ora estimata: 9:00
Complet: Complet nr.4 - Sesizare HG 836/2013
Tip solutie: Soluţionare
Solutia pe scurt: SP 184/CC/2014 ADMITE SESIZAREA
Document: Încheiere - măsuri preventive (faza de UP) 184/2014 13.03.2014

imi spune si mi-e cineva ce aste asta?vreau sa va aduc la cunostinta ca sotul meu e arestat din 1 octombrie 2013 si cu intrarea noului cod s-au autosezizat comisia ,,el este in arest de 3 ani pentru inselaciune judecat pe vechiul cod fapta fiind facuta in 2009 va rog explicati-mi si mie ce este cu solutia asta
Răspuns la discuția Noul cod penal
eliberare conditionata pe noul cod la o pedeapsa de 3 ani plus ca lucra are evidentieri ne-am casatorit acolo..la cat timp isi poate face cererea?
Discuție Noul cod penal
buna ziua sotul meu a fost arestat la 1 octombrie 2013 pentru fila cec fara acoperiere
pe artc 215 alin 1 2 3 a primit o pedeapsa de 3 ani ...as vrea sa stiu cu intrarea in vigoare a noului cod penal si procedura penala se poate oncadra in comisia de evaluare pentru reducerea pedepsei tin sa precizez ca lucreaza in interiorul penitenciarului din decembrie 2013 si ne-am casatorit in interiorul penitenciarului acuma in februerie 2014..si acuma pe 13 martie are sesizare transmisă de comisia prevăzută de HG 836/2013..ma poate ajuta cineva ?va multumesc
va multumesc din suflet pentru raspuns
mai repede nu se poate|?
v multumesc din suflet astept raspuns sa imi spuneti daca mai sunt sanse