avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 864 soluții astăzi
Forum Activitate teo1444

Activitate teo1444

Răspuns la discuția Admitere INM 2014
buna, as vrea tare mult sa ma ajutati intr-o problema.Am vazut ca au aparut la penal cartile lui Udroiu de sinteze .Voi veti invata de pe ele? Ma sfatuiti sa le cumpar? ce parere aveti? Acum va intreb ca un profan si sper sa nu radeti: tot Udroiu e cel care face subiectele la inm?Chiar nu stiu si sper sa ma ajutati cu un sfat. multumesc mult.
Răspuns la discuția Admitere INM 2014
buna, imi cer scuze ca va sacai cu o intrebare cand voi faceti teste si sigur ati mai discutat despre acest subiect inainte, dar chiar nu stiu cum sa procedez. La penal, procedura penala avem codurile vechi sau cele noi ? voi cum invatati? sper sa ma lamuriti voi, eu chiar nu stiu ce sa fac. multumesc mult.
Răspuns la discuția Admitere INM 2014
va sacai cu o intrebare din nou: si cartea lui Deak e buna? pt ca e evident ca nu e scrisa de el. Voi ce carte preferati la succesiuni?
Răspuns la discuția Admitere INM 2014
Buna,
probabil ca intrebarea mea o sa vina ca nuca-n perete fata de ce dezbateti voi aici, dar sper sa ma ajutati. Imi puteti spune de pe ce carti invatati contractele ( cu tot cu tranzactie si intretinere) si succesiunile ? m-am impotmolit si nu stiu de pe ce sa invat. Sper ca o sa ma ajutati. Multumesc mult.
Răspuns la discuția Admitere INM 2013
Buna,
probabil ca intrebarea mea o sa vina ca nuca-n perete fata de ce dezbateti voi aici, dar sper sa ma ajutati. Imi puteti spune de pe ce carti invatati contractele ( cu tot cu tranzactie si intretinere) si succesiunile ? m-am impotmolit si nu stiu de pe ce sa invat. Sper ca o sa ma ajutati. Multumesc mult.