avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 653 soluții astăzi
Forum Activitate ContSters319608

Activitate ContSters319608

Ce analize medcale pentru medicina muncii trebuie facute la revenirea in activitate ca asistent medical.Multumesc.
La revenirea in activitate,eu sint suspendat,
La Medicina muncii ce analize trebuie facute.Multumesc.
Am cautat cum a-ti spus pe site si nu am gasit,va rog sa-mi spuneti.Va multumesc.
Daca un procuror pleaca,in cit timp se instaleaza un alt procuror in locul lui.Acel procuror a dat examen,si trebuie sa vina altul in locul lui.
La terminarea audierii suspectului, procurorul ii da o hirtie sa semneze si ce trebuie sa scriu la terminara audierii.Va multumesc.Ce analize trebuie facute pentru medicina muncii pentru asistenti medicali.
Nu mi-ati raspuns la cele doua intrebari puse.Va multumesc.
danraicu a scris:

La medicina muncii ce analize trebuie facute obligatorii pentru asistenti medicali in spitale.


As vrea sa stiu cind este gata de audiat un suspect de catre procuror,acesta la terminare ii da suspectului o hirtie facuta de procuror,as vrea sa stiu ce tebuie scris si dupa aceea trebuie semnat,trebuie scris ce m-a audiat si semnat,toata audierea.
Poate un procuror cind ia o declaratie de la suspect sa spuna ca il trimite la detectorul de minciuni,este lege.Eu fiind suspendat de un an jumatate,la mine intra legea care s-a dat ca nu mai are voie angajatorul sa il suspende pe angajat,poate sa il cheme inapoi.