avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 537 soluții astăzi
Forum Activitate Florin128

Activitate Florin128

Răspuns la discuția Divort, custodie minor
Da sunt inregistrari in care ameninta ca omoara fata, ca ai da pastile sa bea si multe alte astfel de lucruri. Nu vrea sa auda de divort si nici de a ma lasa sa vad fata repeta tot timpul acelas lucru daca plec omoara fata.
Răspuns la discuția Divort, custodie minor
Am nevoie de indrumare care sunt demersurile si ce ar trebui sa fac? Inregistrarile cu telefonul mobil sunt considerate probe in proces? Multumesc
Răspuns la discuția Divort, custodie minor
Am incercat de multe ori sa ajungem la o intelegere dar sotia nici nu vrea sa auda ameninta ca ai face rau fetitei si se sinucide. Cum as putea sa divortez si sa las fata acolo stind asa
Buna ziua. va rog sa ma ajutati sa imi spuneti ce ar trebui sa fac. Sunt casatorit si avem o fetita minora de 2 ani relatia nu merge in conditi bune si am decis sa divortez,imi doresc ca minora sa creasca in conditi bune favorabile unui copil sa se dezvolte normal. conditi pe care le pot oferi. Doar eu lucrez nu si sotia. Financiar nu ar putea sa ofere nimic fetitei, nu a lucrat niciodata si nu lucreaza nici in prezent. iar conditile locative nu sunt foarte bune. Dupa divort se poate sa am custodia minorei? Multumesc