avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 630 soluții astăzi
Forum Activitate animalx2

Activitate animalx2

Buna Ziua,
In anul 2007 am facut un credit,si din aceeasi cunoscuta cauza "problema banilor" si faptul ca am ramas fara un loc de munca,nu am mai putut sa il achit.Cei de la EOS KSI m-au preluat,iar acum in 2014 m-am trezit cu 2 conturi,care nu le folosesc,plus contul de Pensie Privata blocate.As vrea sa va intreb,daca ma poate ajuta cineva,ce se poate face?Au trecut totusi 7 ani in care cei de la EOS KSI,nu au stiut sa dea nici un semn,am incercat sa evit sa le dau vreun semn,am muncit la "negru",m-am trezit ca sa aflat ca eu am CAS,ei stiau eu nu stiam,mi-au gasit adresa de email, s.a.m.d.
Acum sa aflu ca mi-a venit un plic la adresa de pe buletin(adresa fiind de la bunici unde am facut buletinul) de la un BEJ.Ce este de facut impotriva acestor nenorociti de la EOS KSI.Stiam ca daca trece un anumit timp se anuleaza datoria sau ceva de genu.Daca ma poate ajuta cineva cu un raspuns raman dator pe viata.Sunt disperat,va rog.Daca aveti intrebari aditionale sau orice altceva intrebatima si raspund in cel mai scurt timp.Multumesc!