avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 912 soluții astăzi
Forum Activitate adryan83

Activitate adryan83

Răspuns la discuția Program vizita minor
va inteleg..ceva discutii..tare as vrea sa nu merg pana la divort sau alte chestii eu imi doresc sa ma impac sa fim o famile..dar parintii ei i.au dat de ales ori eu ori ei...nu mi se raspunde la telefon la sms la nimic...face doar cum vrea mama ei...a schimbat si nr de telefon..si cand am intrebat de ce ..motivul ca o stresam adica luptam sa ma impac si ca daca vreau ceva sa o sun pe maicasa e o situatie delicata...nimeni nu are nici o putere de convingere sa ne gasim sa discutam...sa vedem ce facem...doar maicasa decice tot nu mai am cuvinte
buna seara trec printr.o situatie mai dificila nu stiu cu ce sa incep...am avut ceva discutii cu sotia si s.a hotarat sa plece de la mine..locuiam cu parintii mei..imediat ai ei i.au gasit gazda problema e urmatoarea..avem o fetita de 3 ani si nu o pot vedea ca nu ma lasa nu imi permite sa o i.au 2 zile de exemplu ca nu vrea ea si maicasa..ca doar in prezenta ei pot vedea fata dar nici asa nu am sanse deoarece ma amana ca nu are timp...nu raspunde la sms telefon..mai nou a schimbat si numarul..nu am inaintat nimic in tribunal..am si eu acelasi drept presupun ca si ea pana la tribunal...o solutie nu stiu cum sa fac sau o indrumare...