avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1261 soluții astăzi
Forum Activitate robykriszti

Activitate robykriszti

asta ce inseamna e bine ptr mine sau am de executaat ceva ptr ca am fost condamnat la 3 ani prima abatere fara antecedente nici amenda nimik nam avut in trecut am fost condamnat la 3 ani da mi sa facut ceva recurs am benefiaciat de legea aia mai favorabila legea 5 am executat 8 luni si acum sunt la suspendare sub supraveghere
curtea de apel oradea /sectia penala si pentru cauze cu minorii dosarul nr 4494 296 2014 obiectu dosarului redeschiderea procesului penal la judecare in lipsa .stadiu procesual al dosarului apel scrie asa Sunteti chemat in aceasta istanta camera sala etc data de 2 decembrie ora...in calitate de intimat in dosarul cu obiectul redeschiderea procesului penal la judecarea in lipsa art 466 ncpp.ce se intampla acolo oare ma condamna din nou sau ce
nu scrie cine a declarat calea de atac scrie doar cale de atac apel la rejudecarea procesului penal in lipsa cred ca am facut eu vreo contestatie cand am fost privat de libertate oare daca am facuto eu pot so retrag?
oare mai tre sa mai execut ceva ,?
ptr ca aici spune ca am fost eliberat cu suspendare sub supraveghere si sa ma prezint la servicul de probatiune dece mia mai venit cittatie
si inseamna ca mai trebe sa execut ceva din pedeapsa ?
buna va rog daca putetii sa ma ajutati am o condamnare de 3 ani ptr furt calificat prima abatere nu am mai avut alte antecedente in trecut am wxecutat 8 lunii am fost eliberat suspendarea executarii sub supraveghere acum mia venit o citatie la curtea de apel oradea scrie ca redeschiderea procesului penal ca inculpat intimat ce se poate intampla acolo