avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 814 soluții astăzi
Forum Activitate gn_iuliana

Activitate gn_iuliana

Buna ziua.In primul rand as vrea sa scuzati continutul obscen al urmatorului text,primit azi dimineata pe facebook.As vrea sa stiu daca constituie insulta,daca se pedepsete si ce as putea face in aceasta situatie.Mentionez ca am 40 ani si cel care a scris mesajul are 20 ani fiind o persoana cunoscuta a mea si a familiei mele,Conversation started today

7:42am
Expand
Show Images
Alex Oprea
Fa jegoaso esti si tu in stare sa cresti un retardat ... pe tine de jegoasa, daca nu pentru faza asta o sa o patesti rau, imi faci familia retardata , da la voi nu va uitati ca nu sunteti in stare sa cresteti un copil si cresteti caini? Nu va uitati ca beti mai mult decat un sat intreg? Pentru ce mi-ai zis tu mie o sa regreti toata viata , ca in Spania ajung eu si o sa dam ochii si sa vezi ce ma ... eu pe tine, avuti dracu care sunteti . Sa vedem ce ... o sa faci cand o sa ma vezi in oras mustacioasa dracu idioata.
Sent from Modelu, Calarasi, Romania
mesaj de dimineata pe facebook.


Interventie moderator: va acceptam scuzele, dar anumite cuvinte nu pot ramane totusi pe forum, astfel ca au fost editate. Multumesc pentru intelegere.