avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 924 soluții astăzi
Forum Activitate mariuspana1977

Activitate mariuspana1977

Răspuns la discuția custodie copil
da dar de ce nu a plecat la parintii ei si a fugit la amant iar parintii ei sunt impotriva ei mi au zis ca ei ma vor sustine si la tribunal ca martori impotriva ei am sanse sa iau fetita
Răspuns la discuția custodie copil
am consultat un avocat si am introdus actiunea de divort si am facut si o ordonanta presidentiala
Răspuns la discuția custodie copil
ce sanse am
Discuție custodie copil
buna ziua in noaptea de 11 spre 12 ian 2015 pe cand ma aflam la serviciu sotia mea a parasit locuinta impreuna cu fiica noastra de 1 an si 4 luni luand cu ea niste haine si actele fetitei Mentionez ca nu am jignito niciodata nu am batuto si nu am amenintato . A plecat la amantu care si l facuse fara ca eu sa stiu . A doua zi m am prezentat la sectia de politie si am declarat cum ca sotia mea a parasit domiciliul impreuna cu fiica noastra . politia a aflat adresa respectivului si la chemat la sectie unde a venit cu un document de la notar public prin care sotia mea declara ca a parasit locuinta de buna voie si ca locuieste la respectivul .Mentionez ca parintii ei m au sunat si mi au zis ca sunt alaturi de mine si sa merg in tribunal sa lupt pentru custodia fetitei sa putem sa o crestem impreuna .Ce pot sa fac sa mi recuperez fetita. Va multumesc