avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 670 soluții astăzi
Forum Activitate iustin83

Activitate iustin83

Răspuns la discuția Ce pot face pentru a promova?
se poate actiona in instanta? e un drept de care am fost privat? daca si cum se poate corecta? Multumesc.
Răspuns la discuția Ce pot face pentru a promova?
dar despre faptul ca 8 ani de zile nu am avut nici o promovare? ce imi puteti spune?
sunt angajat bugetar din 2007. nu am beneficiat de nici o promovare pana anul trecut in mai, desi legea e ca din 3 in 3 ani se promoveaza. Intrebarea este daca in momentul de fata pot promova din nou daca am doar un an si jumatate de la ultima promovare.Si ce pot face pentru a promova. Multumesc.
Răspuns la discuția salarizare
multumesc frumos!
Răspuns la discuția salarizare
aveti idee cine ar putea sti concret?
Răspuns la discuția salarizare
dar doar ciclul 1 care inseamna doar licenta fara master( ciclul 2) se inscrie la studii superioare de scurta durata si nu are valoare de studii studii superioare. corect?
Răspuns la discuția salarizare
in sectorul bugetar. s-a avut derogare de studii pana la terminarea celor 3 ani de studii si pe urma s-a trecut la incadrarea pe studii superioare desi cei 3 ani de facultate inseamna studii superioare de scurta durata si nu au valoare de studii superioare.
Discuție salarizare
stie cineva daca e legal sa primesti salariu pt studii superioare (4-6 ani) atata timp cat ai studii superioare de scurta durata (3 ani)?