avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 536 soluții astăzi
Forum Activitate georgi1998

Activitate georgi1998

Răspuns la discuția Tatal cel rau
Da..bunica mai traieste :) eu am trecut in clasa a 12 a..vreau sa termin cu bine,sa dau bac.ul si dupa sa ma angajez :)
Nu pot spune mai multe aici pe site ca poate ma recunoaste cineva dupa cazul pe care vi l.am spus..ca multa lume il cunoaste pe tata si cine stie cum afla de chestia asta...
Exista alt mod prin care putem discuta? Spre exemplu pe messenger..
Chiar am nevoie sa discut cu cineva..sa spun ceea ce am pe suflet
Răspuns la discuția Tatal cel rau
Casa e a bunicii... Oricum nu vreau sa stau cu mama..ca nu ma am bine cu ea...
Ca are pe cineva inafara de tata..
E complicat rau...
Dasta intrebam daca are ce sa faca politia daca plec singura de acum...
Răspuns la discuția Tatal cel rau
Mama dabia asteapta si ea sa ma fac mai mare sa plec din casa,ca asa poate sa plece si ea..
Asa mi.a spus..
Răspuns la discuția Tatal cel rau
Mama nu are ce sa spuna..tace din gura pentru ca ii e frica..oricum de bine,de rau,acum s.au linistit apele.. Dar tot ma simt a nimanui.
Parca nu as mai fi in propria familie..
Mai astept pana la anul,si poate dupa ce o sa plec de aici,o sa.mi fie mai bine.
N.o sa mai stau cu gandul ca o sa faca tata scandal..
Cand il vedeam pe bunicul ca e acasa si ma asteapta,ma simteam de neinvins...acu de cand nu mai e el,nu mai imi gasesc puterea de a trece peste probleme..
Ma izolez intr.un colt al camerei si stau..nu am cui sa.i spun problemele mele si asa tin in mine..
Discuție Tatal cel rau
Buna ziua.
As avea si eu o intrebare. Eu am 17 ani jumate si nu am o viata destul de buna acasa.
De mica o duc numai in certuri,scandaluri si cateodata chiar si batai.
Tin sa precizez ca nu eu am fost batuta,ci doar am asistat.
Tatal meu deseori se imbata si face scandal.
De cateva saptamanii bunicul meu a murit iar tata in fiecare zi e beat si face scandal acasa.
Eu as vrea sa plec de acasa,chiar m.am saturat de el si de betiile lui si nu mai pot rezista.
Dar e o problema...daca el anunta politia,iar aceasta ma readuce acasa,sunt "moarta".
Daca plec de buna voie si declar lucrul acesta la o sectie de politie,mai ma poate readuce acasa?
Astept un raspuns folositor. Va multumesc