avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 523 soluții astăzi
Forum Activitate yuli33

Activitate yuli33

Răspuns la discuția drepturi parintesti
ea nu are casa ei acolo sta in chirie si are un salar de 700 800 euro problema care ma deranjeaza pe mine este familia ei amindoua surori lucreaza la bara una are 2 copii cu doi barbati maicasa ii schimba zilnic este mediul unde ar putea trai fetele care ma inebuneste nustiu cum sa ma misc cum sa procedez sa impiedic asta
Răspuns la discuția drepturi parintesti
eu nu dar cred ca asta urmeazA din partea ei singurul lucru care il vreau eu este sa numi duca fetele in it
asta ma intereseaza pe mine ce sanse reala are dinsa sa imipoata lua fetele in it dupa un eventual proces
Răspuns la discuția drepturi parintesti
va multumesc mult pt ajutorul acordat mai am o singura nelamurire dinsa ne avind casa acolo nici o stare financiara buna asi avea mai multe sanse custodia complecta nu se da numai in cazuri de violenta sau abuz sau ma poate afecta faptul ca nu am un loc de munca stabil
Răspuns la discuția drepturi parintesti
a mai trimis cit 50 de euro nu sume mari frica mea e ca le va duce in it asa imi ia orice posibilitate de a le vedea in plus ar trebui sa o dau pt abandon de familie unde pot face asta
buna seara sunt disperat sunt casatorit de 10 ani si am 2 fetite de 11 si 10 ani dupa mai multe probleme care leam avut sotia mea a decis sa mearga la munca in it de doua luni tot de atunci sa terminat totul intre noi aflin eu din cunostintele mele ca dinsa are o alta relatie acum dupa toate astea ma amenintat ca se va intoarce si imi va lua fetele pt a se stabili in it noi ne fiind nici divortati ce sanse am sa nu fiu despartit de fete pt ca transferinduse in it sansele mele de a le vedea sunt nulle:( va rog din suflet ajutatima cu informati