avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1397 soluții astăzi
Forum Activitate gabriel_bucuresti

Activitate gabriel_bucuresti

Răspuns la discuția retragere plangere penala
si cum as putea afla acest lucru ?! daca i s-a dat curs mai departe sau nu de catre politie ?! multumesc
Răspuns la discuția retragere plangere penala
din cate stiu pentru delapidare au formulat-o . dar nu m-a chemat nimeni nicaieri pana acum , la nici o declaratie ! eu am achizitionat diverse produse si servicii de la niste furnizori gasiti pe internet , si ulterior firma a constatat ca unele facturi care le-am adus erau false ....sau firmele nu existau ! m-au fortat sa le dau acei bani inapoi , eu spunand ca nu-i am , mi-au facut plangere pt delapidare ! sincer as vrea sa rezolv aceasta problema pana la instanta dar nu prea stiu cum sa procedez . multumesc
buna ziua , as dori sa-mi raspundeti si mie la o intrebare daca se poate !
in timp ce lucram la o societate , am achizitionat diverse bunuri si servicii de la diverse firme gasite pe internet . ulterior s-a constatat ca unele facturi primite de la aceste firme sunt false ! Firma respectiva mi-a facut plangere penala . au facut ei un calcul si prejudiciul ar fi undeva la 20000 lei ! ce pot face in situatia aceasta , ca sa bnu ajung in instanta ?! se poate retrage cumva aceasta plangere ! cum as putea proceda ?! va multumesc .