avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 525 soluții astăzi
Forum Activitate yulian29

Activitate yulian29

Răspuns la discuția Drepturi parintesti divort
nu sunt numai probleme financiare din auzite ar avea o relatie acolo si dinsa avea de munca aici sa lasat ea si cistica ca mine sunt atiti romini care traiesc asa sincer nu vad nimicrau in a fi simplu si acolo cistiga 900 1000 de euro cu chiria 400 500 cu facturi si restul cum sar descurca
buna seara eu cu sotia mea neam intoes din italia acum 2 ani cu tot cu fetitele noastre in virsta de 10 si 9 ani acum fetele merg la scoala aici si au acte de rominia acum 5 luni sotia mea sa reintors in italia ca ea nu sa acomodat aici ba chiar isi gasise si de munca dar a demisionat singura acum in astea 5 luni nea mai trimis cite 100 150 euro pe luna in ultimile 2luni nimic dupa mai multe certuri ma amenintat ca vine sa imi ia fetitele cu ea in italia eu sincer mam speriat ce sanse reale am sa o impiedic sa ia copii tinind cont ca nici fetitele nu vor in italia eu nu dispun ca dinsa de bani eu muncesc pe 1200 ron pe luna avem casa noastra si ma mai ajuta mama mea foarte mult atit vreau sa stiu ce sanse am sa nu imi duca fetele la 2000 de km sa n le mai pot vedea deloc ca eu n voi mai avea posibilitatea sa ma duc in italia sa le vad astept raspunsuri va multumesc mult