avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 821 soluții astăzi
Forum Activitate iordachemihnea

Activitate iordachemihnea

multumesc ptr.informatie
poate nu ati inteles bine intrebarea mea ?va rog sa o recititi .relevanta consta :legea trebuie reapectata de toata populatia tarii indiferent cine esti
unde trebuie facuta plangerea(ce institutie) daca sentinta afost data in gorj iar eu sunt din valcea?
daca eu am fost sanctionat caci nu am respectat legea politistu si falsii martori nu trebuiesc pedepsiti? sau ei sunt deasupra legii
multumesc decllaratiile lor sunt contradictorii .am martor si inregistrari audio care nu au fost luate in seama de procurorul de caz si nici de judecatorie
da am depus pangere la parchet inpotriva politistului cu probe constand in inscrisuri si inregistrari audio din care reieseau caci aceste persoane nu au fost 'chiardeclaratile lor sunt contradictorii dar rezolutia a fost de nencepere a urmariri penale
in data de15 04 2015 am fost condamnat la un an inchisoare cu suspendare pentru infractiune art.336 alin 1de judecatoria tg.carbunesti intr-un dosar itocmit de un politist de ordine publica folosindu-se de falsuri si punad doua persoane martori asistenti acstia nefiind in realitate (declaratile lor la judecatorie se contrajic si nici nu au fost vazute de mine sau de prsoana care ma insotea ce trebuie sa fac ca adevarul sa se afle.si ca astfel de fapte sa nu se mai itample)