avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 570 soluții astăzi
Forum Activitate suciuadrian

Activitate suciuadrian

Răspuns la discuția divort
nu am primit absolut nimic in care mi se cerea sa depun intimpinare deci ce intimpinare sa
fac cum sa ma apar . care sunt sansele sa i-au custodia copiilor?
Răspuns la discuția divort
ce pot face in situatia asta cre sunt caile mele de aparare?
Discuție divort
buna am si eu citeva intrebari dar mai intii sa ma prezint
ma numesc Adian Suciu 42 ani anul asta 2016 ,casatorit din 2004 am 2 copii o fata de aproape 11 ani si un baiat de 5 ani si trei luni de cind ma stiu m-am dedicat familiei am avut grija de copii sotia lucreaza in ture am stat nopti cind au fost bolnavi am facut curat in casa mincare orice ca sa fie liniste ,dimineata dale de mincare dui la gradinita scoala si tot asa cind ies de la servici ma duc sai iau de la gradi de la scoala neintelegerile cu sotia mea au inceput datorita mizeriei si ca nu se ocupa de ei simbata faceam curat luni era groaznic ce gaseam in casa cind veneam de la serviciu asta in perioadele de vacanta in perioadele scolare nu apuca duminica si cite si mai cite .anul trecut a depus divort impotriva mea cerind custodie comuna si copii sa stea la ea adica unde stau si eu pentru ca avem un apartament cu 3 camere credit ipotecar in CHF pe numele nostru . Momentan nu stiu ce sa fac avind in vedere ca pe 11 martie 2016 avem primul termen un sfat rapid sincer va spun ca mi-ar fi de real folos , Va multumesc