avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 599 soluții astăzi
Forum Activitate magicmag

Activitate magicmag

Răspuns la discuția Concediul de odihna
=D> inteligenta inaintea frumusetii!!!!!!!
Răspuns la discuția Concediul de odihna
Una peste alta, intr-adevar esti foarte dragut, cred ca toate am vrea sa te luam cu noi acasa.....dar cum ziceam, una peste alta..........X-(
Răspuns la discuția Concediul de odihna
Gavril se poarta tot timpul conform unui vechi proverb tibetan...."daca femeia ar fi buna si Dumnezeu ar avea una"....asa ca ignora-i rautatile...e si el un suflet...cred ca e simpatic in realitate!!!:))
Răspuns la discuția ADMITERE INM 2007
Buna!
Maria, iti doresc mutl spor la invatat si sper ca anul asta sa merite efortul tau de atata timp...intr-adevar succesul cere sacrificii, orice pe lumea asta are un pret..........eu inca ma kinui cu ritmul, cu reobisnuirea de a sta pe scaun, nu prea am stare..pe de alta parte eu nu pot repeta materia de multe ori pt ca ma plictisesc, de aceea invat f lent dar fixez foarte foarte bine........daca tu ai inceput din decembrie, de cate ori ai parcurs materia?te intreb dintr-o simpla curiozitate...........
Spor si vointa maxima!
Răspuns la discuția ADMITERE INM 2007
Buna!
Sunt noua pe-aici dar imi plac discutiile vostre, sunt documentate...
Vreau si eu sa dau la magistratura anul asta si nu stiu inca daca se vor da spete sau nu??sunt tot felul de zvonuri...
Vad ca invatati de mutl timp si e de apreciat consecventa voastra....eu ma voi apuca de materia w-endul asta si sper sa invat la randament maxim pentru ca, fata de voi, sunt in urma cu multe luni, nu-i asa? ma intreb, daca ati inceput agitatia de atatea luni, de cate ori v-ati propus sa treceti prin materie???>
Pe de alta parte, importante sunt motivatiile si "calitatea" memoriei, conexiunile facute, si desi stiu ca ma apuc tarziu de invatat, eu abia in aceasta perioada mi-am descoperit motivatiile...sper sa mearga....
Daca aveti timp si kef comunicati-mi orice informatie despre voi, stil de invatat, cantitate de materie pe zi posibil de parcurs, numar de ore, tot ce vreti...
Pupici....:P
Răspuns la discuția regulament nou?

Examen la magistratura in iunie 2007
[ link extern ] >