avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 502 soluții astăzi
Forum Activitate aNdreiD

Activitate aNdreiD

Cum se spune ...speranta moare ultima...eu va tin pumnii...consider ca cel mai mult conteaza motivarea. ...daca nu ai motive puternice astfel incat sa ramai motivat(concentrat)...sansele sunt mici... Mai este timp pana in august. ;)

Va urez sa aveti parte de un Paste fericit! :vishenka:
Gata si psiho!

[ link extern ]

Felicitari ! :vishenka:
Toate gandurile bune, de 8 martie! La multi ani! :vishenka:

[ link extern ]
La mulţi ani de martisor! :) :vishenka: :love:
Anunturi care au o oarecare legatura cu INM-ul sau cu aspirantii :)
Pt anunturi cu alta tenta... exista site-uri dedicate ... cele cu bulina rosie :love1:
Consider ca acest topic, cel putin acum, ar trebui lasat mai liber...examenul s-a terminat, nu putem sa discutam doar despre ce a mai ramas, adica testul psiho si dosarul de buna-reputatie... Cei care mai vor sa vorbeasca cu ceilalti candidati pot adresa aici intrebari sau pot face anunturi de orice fel. Topicul si-a atins scopul iar acum consider ca se mai pot face si unele glume...consider ca este un pic prea formalist sa ne limitam doar la discutii despre INM, in momentul de fata, pentru ca practic nu mai sunt multe de spus ( pentru titlul topicului).
Eu de exemplu nu mai intru pe alte topicuri ... tot ceea ce ma intereseaza gasesc aici :) Asa cred ca sunt si ceilalti care mai frecventeaza acest topic... Nu putem sa ne dam numai mesaje private... sunt chestii care sunt interesante si amuzante pentru majoritatea celor care au sustinut acest examen... nu pot sa ma limitez sa trimit doar mesaje private :). Nu cred ca mesajele noastre sunt deranjante pentru ceilalti utilizatori ai forumului. Cei care vor sa dea examen in august au un topic dedicat... Asta e parerea mea. :) :bow:
O sa se dea in martie...un pic de rabdare... :whistle: :luck:
Counter...eu zic ca nu mai e mult pana-n august... decat sa pierzi timpul degeaba mai bine te apuci de citit... parerea mea :coffee:
Ok. Asa sa fie... Sperante eu zic sa nu va faceti prea multe...s-ar putea ca proba asta sa se amane un pic :) Si inca ceva... nu va bucurati de raul altora... s-ar putea sa nu treaca nici ceilalti care intra...daca asta e procedura(aberanta oricum) ...
Da? Suspect...anul trecut fiind 2010? Sau 2009? La INM? Te intreb pt ca in 2010 au intrat mai putini in comparatie cu numarul de locuri... Oricum ar fi nu mi se pare normal ... psihologicul nu e proba de concurs dar poate fi eliminatorie(o aberatie) ...