avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 980 soluții astăzi
Forum Activitate Izabella alexandra

Activitate Izabella alexandra

Răspuns la discuția Abandon
Si cu pensia alimentara ea o poate revolva? Tot timpu sunt amenintat de ei si tot nu pot face nimic? Dar daca am martori ca o bate pe fetita mai tot timpu cand face o mica greseala nici asta nu ma ajuta cu nimic. Sau sa va mai spun un lucru. Vor sa plece in Germania in februarie si probabil vreau so duca si pe fetita. Eu chiar nu pot face nimic daca e totul adevarat?
Iar daca ajung sa imi raspunda la telefon nu zic nimic de fetita desi ntreb tot timpu. Ba mai mult au invatato sa fie impotriva mea
...adica " nu-l vreau si nu-la iubesc pe tati"

Si am ramas sa si platesc dupa ce m-a parasit utilitatile care sunt pe numele ei.
Discuție Abandon
Fosta concubina a plecat cu fetita noastra fara sa stiu. M-a abandonat complet. Ce pot face? Ea acum vrea sa ma dea in judecata pt pensie alimentara. Eu as dori custodia fetitei. Oare as avea sanse? Ea acum nu lucra. Si nu are din ce so intretina pe fetita. Fetita are acum 4 ani jumate. Eu lucru si amie salariu. As vrea sa-mi vad fica da ea mio spus ca nu se poate numa daca ma duc unde stau ea cu amantu si numa cu bani. Va rog din suflet sa-mi spuneti ce pot face? Eu nu ma pot duce acolo pt ca am fost amenintat cu moartea de amantul ei...va rog sa ma ajutati...sufar ft ft mult pt ca nu stiu nimic de fetita din data de 29.10 2016 si pana in prezent. Va multumesc