avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 905 soluții astăzi
Forum Activitate Borioan

Activitate Borioan

Cine este amabil sa-mi trimita o lucrare de licenta. Poate reusesc sa-mi iau o tema asemanatoare si sa ma inspir din ea. As prefera o tema din comercial.
agerexport@yahoo.it
merci
Răspuns la discuția probleme cu vecinii
Te contrazici si te certi cu cine-ti pica pe forumul asta.
Esti cea mai tare. Am citit multe postari ale tale.
Toti sunt prosti, tu insa ... esti perfecta.
Esti de acord sa deschid un topic cu toate greselile fale pe care le-am intalnit pe forum?
Si altul cu ineptiile pe care le-ai scris?
Răspuns la discuția probleme cu vecinii
Te contrazici si te certi cu cine-ti pica pe forumul asta.
Esti cea mai tare. Am citit multe postari ale tale.
Toti sunt prosti, tu insa ... esti perfecta.
Răspuns la discuția probleme cu vecinii
Am explicat clar de ce le antifonau. SA NU RUGINEASCA!!!
E greu de inteles? Tratamentul cu vopsea antifonica, insa, din denumire, se vede clar ca scopul principal era de izolare fonica.
AI PRICEPUT?
Asa cum bine ai gandit tu initial.
Dar faptul ca faci pe grozava pe forum e jenant. Tu iti vezi greselile? Cel putin greselile de interpretare sunt ceva de neimaginat.
Răspuns la discuția probleme cu vecinii
Prea iti sare mustarul usor AVLIL.
Eu inteleg de ce a facut aceasta greseala, asta pentru ca suntem barbati, dar nu inteleg de ce te isterizezi tu asa.
Greseala provine de la autoturisme(dacia 1300, te-ai tras si tu cu o astfel de masina?), care se antifonau cu vopsea speciala, dar nu in ideea de izolare fonica ci pentru a fi protejata impotriva coroziunii. Pricepi?
Ca tu parca nu gresesti? Te isterizezi fara sens cred.
Cine este amabil sa-mi trimita o lucrare de licenta. Poate reusesc sa-mi iau o tema asemanatoare si sa ma inspir din ea. As prefera o tema din comercial.
agerexport@yahoo.it
merci
Ok. Imi voi face si eu un PFA, apoi emigrez eu pe undeva poate gasesc ceva wc-uri de spalat ...
Iti dai seama ce onoare pe aceia care se vor .... intr-un wc spalat de un jurist ?
Răspuns la discuția Lucrare de licenta
Nu am pe cine stresa. La IDD nu prea ii vedem la ochi pe profesori. Si, iti pasa daca as scrie ceva paragrafe din lucrarea ta? Voi face precizarea in bibliografie ca textul iti apartine :)
A mai infiintat cineva de curand o societate cu 7411?
Cine este amabil sa-mi trimita o lucrare de licenta. Poate reusesc sa-mi iau o tema asemanatoare si sa ma inspir din ea. As prefera o tema din comercial.
agerexport@yahoo.it
merci