avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1777 soluții astăzi
Forum Activitate PanaitFlorina

Activitate PanaitFlorina

Răspuns la discuția Sotul vrea sa imi ia fetita
nu am cum sa revin in casa deoarece m-a dat afara ;|
A chemat politia cand am luat copilul la mine..iar domnul politist a spus ca avem drepturi legale pana la terminarea divortului si a custodiei..am stabilit amandoi in fata domnilor politisti ca o zi va sta la mine si o zi la el,pentru binele copilului..dar el nu prea se tine de cuvant..mereu incearca sa refuze atunci cand fata trebuie sa ramana cu mine
Răspuns la discuția Sotul vrea sa imi ia fetita
el vrea sa divorteze dar nu pe cale amiabila..el vrea sa obtina custodia copilului demonstrand ca sunt o mama denaturata..:(
copilul in varsta de aproape 4 ani poate fii audiat?
Buna ziua..eu si sotul meu nu ne mai intelegem de ceva timp..de la o vreme a inceput sa abuzeze de mine(ma obliga sa intretin relatii sexuale cu el)..cel mai important este ca nu am dovezi ca imi face acest lucru..azi de dimineata a gasit in telefonul meu o conversatie cu un prieten foarte bun de al meu si crede ca il insel..m-a dat afara din casa si a zis ca nu o sa imi mai vad copilul niciodata..
Fetita noastra are aproape 4 anisori..si cea mai grava problema este ca ii baga in cap(impreuna cu tatal lui) ca eu sunt c***a,ca nu o iubesc,ca nu sunt mama ei..iar fetita fuge de mine,nu vrea sa vorbeasca cu mine:((..el o rasfata exagerat de mult,iar eu incerc sa nu ii fac toate poftele si sa ii dau o educatie..el o atrage cu jucarii,dulciuri si muuuult rasfat..
vreau sa mai precizez ca eu mi-am lasat serviciul pe perioada verii pentru a sta cu ea acasa cat este in vacanta..iar in acea curte locuiesc 4 barbati dintre care doi sunt betivi si un baiat de 15 ani,care este analfabet..
instanta poate sa ii acorde lui custodia in situatia data:(