avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 857 soluții astăzi
Forum Activitate Alin_dany80

Activitate Alin_dany80

In atentia domnului martonze un copil de 5 luni poate simti atașament de o persoană cu care nu a avut tangență de la 3 saptamani si pina la 3 saptamani doar de 3 ori ca atat Mi-a permis
Si atunci la ce mai e hotărâre judecătorească executorie?
Am contribuit cu framantare sufletească ca nu vrea să îmi deschida sa imi vad copilu si sa accepte cea ce am luat pre copil lapte pampars etc
Încă nu sant divorțat copilul are 5 luni si de la 3 saptamani încă actuală sotie nu Mi-a mai permis sa il vad datorită influenței mamei ei
După aproape 5 luni mi-am putut vedea copilul si a inceput sa plângă cand am vrut sa il iau in brate sugar da este dar nu e hrănit la san si pe motiv că e copilul agitat Mi-a cerut să plec nerespectand cele 2 ore acordate prin hotărâre nu vreau sa ai fac rau făcându reclamatie dar nu am încotro trebuie sa imi cunosc si sa ma cunoască copilul sa se dezvolte si psihic nu doar fizic
In instanta de fond unele din cauzele divorțului sant ca nu m-a interesat ca e însărcinată și ca am parasit domiciliul cu toti banii din casă dar am o grămadă de mesaje prin care ai cer sa ma cheme si pe mine cand merge la control si banii mi-a dat ea de bunăvoie care reprezentau salariu si Mi-a cerut să plec si ea a ramas cu banii de nunta
Dacă vreau sa merg in afara orelor de program stabilite ca vreau sa fiu cat mai mult langa copil imi poate face reclamatie si sa afecteze la dosarul de fond
Buna ziua sant in divorț cu sotia nu imi permite sa imi vad copilul am dat-o in judecata cu ordonanța prezidențială și am avut câștig de cauză solutia este data in data de 20 a lunii pe data de 21 mi-am anunțat sotia despre solutie pe 22 Mi-a răspuns ca ea nu a primit nimic oficial pe 25 am fost sa imi vad copilul si nu a deschis nici la tel nu a rap am fost la poliție am făcut reclamatie pe data de 29 deschis dar după 20 de minute Mi-a cerut să plec ca e copilu agitat din cauza prezenței mele ce pateste sau se considera nerespectarea hotărârii jud?