avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 257 soluții astăzi
Forum Activitate LupuBogdan98

Activitate LupuBogdan98

In data de 3 iulie 2017 am avut un accident intro localitate. Afara ploua nu am tinut distanta si avand o masina fara ABS cand am aruncat piciorul in frana m-am dus "sanie" . Am lovit masina din fata mea iar aceasta la randul ei a lovit-o pe urmatoarea , accidentul nefiind foarte puternic avand in vedere ca masina din fata mea nu a avut mare lucru iar adoua masina din fata mea fiind doar impins usor. In acea masina (a 2-a) in dreapta ca si pasagera era o femeie de etnie rom care sa panicat puti si i sa facut rau , a venit politia ambulanta....am suflat in aparat sa vada daca am consumat ceva rezultatul fiind negativ , intre timp am fost dus si la spital pentru probe de sange , mentionez ca femeia a fost transportata la spital. Dupa ce ni sa luat probe la spital am fost dusi la politie inclusov femeia care era intreaga nu avea nimic rupt nici o zgarietura inca umpic speriata probabil ca in spital nu a stat internata ca m-am interesat apoi . la politie sau impartit asigurarile iar mie mi-au deschis dosar penal pentru vatamare corporala si MI-AU RETINUT permisul fara a spune pana cand imi e retinut....eu fiind sofer pe comunitate depind de acel permis. Mentionez ca nu sa dat nici o declaratie nimic doarbsau impartit asigurarile mie retinut permisul si atat fiecare cu treaba lui, de atunci nu imi spune nimeni nimic am fost m-am interesat de dosar acum o saptamana , au zis ca nu au venit analizele etc...