avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 462 soluții astăzi
Forum Activitate Sassolina

Activitate Sassolina

hey buna seara,o singura intrebare am,ma scuzati ptr deranj la ora asta, dar am apelat la varianta online pentru a ma lamuri cu ceva...Am 23 de ani si tatal meu a decedat de putin timp, parintii mei au divortat de ceva timp,..mai am doi frati, De foarte mult timp am incercat sa vorbim cu tatal nostru dar el a refuzat, inainte sa moara nea contactat ,..dar a fost prea tarziu pentru el,dupa moartea lui am descoperit ca avea foarte multe imprumuturi la banci, cum parintii mei inca mai aveau partajul pentru apartamentul pe care il aveau impreuna. nu stiu cum se va termina procesul,...as vrea sa stiu in ce masura putem noi copiii sa fim obligati sa achitam toate datoriile de la banci?...in orasul meu,am incercat sa contactez cel mai bun avocat...si din orasele alaturate...dar el nu imi poate garanta ca nu vom avea probleme....chiar daca stam toti 3 in strainatate...avem un singur apartament in oras.. (de rezerva),sa avem unde sa ne intoarcem:) Putem plati noi pentru datoriile tatalui nostru ? Sau putem descoperi intrun fel cum a garantat el pentru toate imprumuturile facute ?