avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 526 soluții astăzi
Forum Activitate Elianna

Activitate Elianna

Răspuns la discuția ADMITERE AVOCATURA PARTEA A DOUA
FELICITARI SI MII DE MULTUMIRI TUTUROR ACELORA CARE AU OBTINUT CALIFICATIVUL "ADMIS" SI CU CARE AM COLABORAT PE FORUM IN TOATA ACEASTA PERIOADA GREA PENTRU NOI.EU AM MEDIA 9.25.SUNT FOARTE FERICITA!
PROPUN SA INCHINAM ACEST SUCCES DOMNULUI DECAN AL BAROULUI BUCURESTI, MAESTRUL CRISTIAN IORDANESCU, CARE A INCETAT DIN VIATA.DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA!

FELICITARI TUTUROR! NE VEDEM IN INSTANTA!
Răspuns la discuția ADMITERE AVOCATURA PARTEA A DOUA
Am sunat acum la Barou si mi s-a spus ca abia saptamana viitoare spre sfarsit sa ne uitam pe site deoarece e posibil atunci sa se afiseze rezultatele,saptamana aceasta in nici un caz.
Asa ca nervii nostri trebuie sa fie fffff tari.
Răspuns la discuția ADMITERE AVOCATURA PARTEA A DOUA
CINE A SUNAT LA BAROU SA INTREBE CD SE DAU REZULTATELE?EU AM SUNAT AZI DAR N-A RASPUNS NIMENI.
STIE CINEVA CEVA?
Răspuns la discuția ADMITERE AVOCATURA PARTEA A DOUA
CHIAR ASA DE DIFICILE AU FOST PROBELE DE AZI PENTRU CEI DIN PROVINCIE, DE NU MAI INTRA NIMENI PE FORUM SA NE INFORMEZE SI PE NOI ?CUM A FOST ? CE SUBIECTE S-AU DAT?:(
Răspuns la discuția ADMITERE AVOCATURA PARTEA A DOUA
Vreau sa va multumesc tuturor celor care ati avut bunavointa in toata aceasta perioada premergatoare examenului de admitere in profesia de avocat de a renunta din timpul vostru spre a colabora in vederea edificarii problemelor ridicate de fiecare dintre noi.
Concluzia la care am ajuns este aceea ca toti cei care s-au straduit sa posteze sau sa solutioneze o problema aparuta MERITA DIN PLIN reusita!
Sa ne ajute Dumnezeu la toti si sa devenim colegi si, de ce nu si prieteni!
Va multumesc inca o data pentru colaborarea prompta!Din tot sufletul va urez SUCCES!
Răspuns la discuția ADMITERE AVOCATURA PARTEA A DOUA
Multumesc Jamesdean!E un mijloc de a confrunta raspunsurile avute cu cele oferite de tine!
De asemenea multumiri si pt Miha-xxx.
Răspuns la discuția ADMITERE AVOCATURA PARTEA A DOUA
Rog pe cei din provincie care sustin mai devreme probele scrise sa ne spuna si noua ce subiete au avut !
Răspuns la discuția ADMITERE AVOCATURA PARTEA A DOUA
BUNA SERA TUTUROR!

M-am linistit cu proba orala.A fost k. Cu toate astea unora abia reusea examinatoarea sa le scoata 2-3 vorbe.Mie mi-au cazut urmatoarele subiecte:

1Obligativitatea de raspundere profesionala
2.Libertatea contractuala.Colaborarea cu alti profesionisti
Răspuns la discuția ADMITERE AVOCATURA PARTEA A DOUA
MULTUMESC TUTUROR CELOR CARE NE-AU INFORMAT IN LEGATURA CU MODUL DE EXAMINARE!

NE PREGATIM DE PLECARE, CEI DE LA 15!
Răspuns la discuția ADMITERE AVOCATURA PARTEA A DOUA
PAULAD,

CE SUBIECTE AI MAI AUZIT CA AU PICAT?