Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... ADMITERE AVOCATURA PARTEA A DOUA
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

ADMITERE AVOCATURA PARTEA A DOUA

Am remarcat in ultimele zile ca ultimele mesaje postate apar foarte greu.
Am presupus ca este datorita numarului mare de pagini, de aceea am deschis un subiect nou in continuare.
Daca am presupus gresit rog administratorul sa il stearga.
e o idee foarte buna ..mie nu imi apar mesajele de pe forum decat dupa catave ore de cand au fost postate
foarte buna ideea unei noi pagini. dincolo ajunsesem la episodul 39.....mai aveam putin si o prindeam din urma pe elodia :D
pastram legatura!
cum stati cu invatatul la organizare?
aveti idee cam cat o sa dureze examinarea la proba orala si daca in cazul in care nu prea stim subiectele din biletul extras avem dreptul la un al doilea bilet?
are cineva subiectul ala cu infractiunea consumata si epuizata?
multumesc!:)
Stie cineva diferentele dintre confidentialitate si secret profesional? Ceva la obiect, ca eu ma cam invart in jurul cozii cu raspunsul... :P