avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 844 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... ADMITERE AVOCATURA PARTEA A DOUA
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

ADMITERE AVOCATURA PARTEA A DOUA

Am remarcat in ultimele zile ca ultimele mesaje postate apar foarte greu.
Am presupus ca este datorita numarului mare de pagini, de aceea am deschis un subiect nou in continuare.
Daca am presupus gresit rog administratorul sa il stearga.
Cel mai recent răspuns: praetore , utilizator 23:46, 25 Ianuarie 2008
e o idee foarte buna ..mie nu imi apar mesajele de pe forum decat dupa catave ore de cand au fost postate
foarte buna ideea unei noi pagini. dincolo ajunsesem la episodul 39.....mai aveam putin si o prindeam din urma pe elodia :D
pastram legatura!
cum stati cu invatatul la organizare?
aveti idee cam cat o sa dureze examinarea la proba orala si daca in cazul in care nu prea stim subiectele din biletul extras avem dreptul la un al doilea bilet?
are cineva subiectul ala cu infractiunea consumata si epuizata?
multumesc!:)
Stie cineva diferentele dintre confidentialitate si secret profesional? Ceva la obiect, ca eu ma cam invart in jurul cozii cu raspunsul... :P

Alte discuții în legătură

"picat" la examen barou Pilu Pilu Buna seara, Incep a scrie cu putine sperente ca cineva ar putea avea rabdare si timp sa ma ajute, desi asta ar insemna mult pentru mine, dar stiu ca stiu ... (vezi toată discuția)
Buna ziua astăzi am avut un termen litigii de munca contestație ... nicoleta_elena nicoleta_elena Buna ziua Astăzi am avut un termen litigii de munca contestație decizie încetare CM Pârâta (firma) nu a depus întâmpinare in in cele 25 de zile,a ... (vezi toată discuția)
Noutati...despre examen??? KARINAPET KARINAPET NIMENI NU MAI ''SPUNE'' NIMIC DESPRE EXAMENUL IN BAROUL DE LA BUCURESTI??? CE INSEAMNA TOATA TACEREA ASTA??? PANA LA URMA... DACA PROIECTUL DE LEGE TRECE... ... (vezi toată discuția)