avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 903 soluții astăzi
Forum Activitate Jyskro

Activitate Jyskro

O cale de scapare nu exista?Consider ca el este cel vinovat,,ca ma provocat de multe ori
Din cate am inteles sta vreo 4-5 zile,dar el e cel care ma provocat si imi arata semne obscene...eu am indurat de multe ori...am fost la taicasu,nu la linistit,am fost si la politie impotriva celor 2,victima danduse cu ei,dupa ce am fost la politie ...
Salut am 1 individ care l-am batut din cauza ca am fost certat cu alti 2 prieteni si asta care lam batut sa dat in gasca cu ei,si pe unde ma vedea,ca treceam cu masina de fiecare data imi aratau semne obscene si alte haimaieli prostesti si amenintandu-mi prietena ca o bate de fata cu mine.,Trecand pe drum fara saii bag in seama,aceeasi chestie ca de fiecare data,am parcat masina frumos si mam dus la ei sa vb,tot frumos,..cu frumosul nu sa putut ,radeau ca prostii si sa ridicat cocosu de pe leagan,si iam dat una de a cazut si sia spart capul,si acum e la spital,..ce imi poate face..pe cand tot el e ala care ma starneste?Mentionez ca am mai fost odata la politie,si nu sa rezolvat nimic....de accea mam dus la taicasu si iam spus sa se potoleasca...nu sa potolit,l-am potoolit eu intr-un fel sau altul...iar acuma taicasu spune ca ma da in judecata,,,ce imi poate face in cazul meu ?