avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 879 soluții astăzi
Forum Activitate oana_lazarean

Activitate oana_lazarean

Răspuns la discuția ADMITERE AVOCATURA PARTEA A DOUA
Cred ca uitati care este insemnatatea acestui forum!! Forumul acesta nu a fost facut pentru ca anumite persoane sa isi permita sa faca remarci nesimtite la adresa nimanui! Daca nu iti convine cum si ce scriu altii nu mai citi! Imi dau seama de cata etica ai invatat si ceea ce intelegi tu prin morala;si esti avocat nu?:))
daca citeai si te interesa ceea ce inseamna relatiile avocatultui in orice domeniu ai fi vazut ca un adevarat profesionist nu isi permite sa faca ceea ce ai facut pe forum!! Cu atat mai mult sa jigneasca persoane pe care nu le cunoaste! Imi pare rau pentru tine!
Apropo......nu incerca sa imi verifici acest mesaj;l-am verificat gramatical de 2 ori.:)):)):))
Răspuns la discuția ADMITERE AVOCATURA PARTEA A DOUA
cre ca discutiile astea incep sa nu isi mai aiba rostul!!deja unii nu mai vad esenta forumului!oricum .....e pacat ca un "avocat" isi poate permite sa faca anumite remarci la adresa unor persoane care nu le cunoaste!imi dau seama de inteligenta de care dispui!!
Răspuns la discuția ADMITERE AVOCATURA PARTEA A DOUA
ceea ce se intampla in tara este iesit din comun! notele sunt foarte mici,multi candidati dar putini admisi! poate ca asta se datoreaza proastei organizari a examenului pentru oficiile din tara,sau proastei pregatiri a candidatilor sau poate amandoua cauzele sunt de vina pentru dezastrul de anui asta de la admitere .oricum....tin pumnii tuturor celor care asteapta rezultatelesi le urez multa bafta in continuare si felicitari celor care au reusit!
Răspuns la discuția ADMITERE AVOCATURA PARTEA A DOUA
nu stiu cum a fost la voi la admitere dar la gr a fost groaznic! am fost 28 de candidati si au luat 9.dupa parerea mea lucrarile au fost destul de bune iar cei care au picat au facut cam acelasi lucru cu cei care au luat!nu mi se pare corect si ar tebui la contestatii sa ia toti! eu fac parte din aia 9 fericiti si imi pare foarte raupentru cei care au picat!mai am o speranta si le tin pumnii la contestatii!
Răspuns la discuția ADMITERE AVOCATURA PARTEA A DOUA
e cineva din gr?
Răspuns la discuția ADMITERE AVOCATURA PARTEA A DOUA
va lasa cu codurile numai la defimitivat nici vorba la admitere!eu am dat pana acum civilul si procedura si maine am penelul si procedura!aceeasi problema a fost si la noi!
Răspuns la discuția ADMITERE AVOCATURA PARTEA A DOUA
ce faceti?
eu ma bucur k at cand eu o sa am rezultatul voi deabia o sa va duceti la ex(pt cei care dau in b)!o sa va tin pumnii!;)
Răspuns la discuția ADMITERE AVOCATURA PARTEA A DOUA
eva 03 ai mess?as vrea sa vb ceva cu tine si pe site merge greu!
Răspuns la discuția ADMITERE AVOCATURA PARTEA A DOUA
eu as fi vrut sa ma lamuriti si pe mine daca se poate in legatura cu subiectele de la Organizare.sunt cateva pe care nu le gasesccum ar fi:
1.ocrotirea prin lege a avocatului in exercitarea profesiei.raspunderea avocatului
2.protectia legala a profesiei de avocat
3.structura organizatorica a profesie
4.exercitarea dr de a pune concluzii in instanta
5.conditiile dobandirii calitatii de av definitiv
la unele am ceva material dar mi se pare insuficient
multumesc
Răspuns la discuția ADMITERE AVOCATURA PARTEA A DOUA
are cineva subiectul ala cu infractiunea consumata si epuizata?
multumesc!:)