avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 372 soluții astăzi
Forum Activitate Vica.catalina

Activitate Vica.catalina

A-si Dori sa stiu de ce dupa proces pronuntarea pe rol scrie admis iar pe Portal respins?multumesc
4640/233/2018 multumesc frumos voi cauta chiar acum
Multumesc frumos in ziua procesul a rămas in pronunțare pe noi a doua zi după proces n-ea anunțat ca judecătorul a decis arestarea la domiciliu undeva la 10 dimineata iar la 4 dupa masa cand lam sunat a Spus ca nu e posibil ca o sa verifice din nou n-ea sunat dupa 2 ore sa ne spuna ca nu intelege ca in toata cariera lui nu a patit asa si ca o sa vorbim sapt viitoare.multumesc din nou
Multumesc frumos pentru răspuns!ar fi posibil sa greșească grefierul răspunsul judecătorului pentru ca avocatul nostru nu n-ea dat nicio explicație n-ea spus doar ca nu înțelege cum sa întâmplat și ca vorbim sapt viitoare ca va trebui sa plece din localitate probabil ar fii vrut sa ne explice când se întoarce...dar numai pot aștepta...multumesc frumos
Multumesc pentru răspuns dar nu înțelegeam noi bine sau avocatul nostru a greșit dar și avocații celorlalți deținuți (am uitat sa precizez ca in același dosar mai sunt încă patru acuzați)au sunat familiile și le-au spus același lucru...eu doar vreau sa știu dacă se putea face o greșeală sau dacă este posibil sa se întâmple așa ceva?multumesc din suflet din nou
Buna ziua fratele meu este pe arest preventiv de aproape 5 luni...acum câteva zile a avut loc un nou proces pentru verificarea arestului preventiv a doua zi după proces domnul avocat n-ea contactat și n-ea spus ca trebuie sa îl așteptăm in fata penitenciarul ca Domnul judecător a decis sa facă arest la domiciliu noi am așteptat câteva ore iar după am sunat iarăși avocatul care n-ea sunat înapoi după doua ore și nea spus ca nu știe de ce sa schimbat decizia ca nu înțelege ...este normal sa schimbi pronunțarea la câteva ore distanță?multumesc