avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 553 soluții astăzi
Forum Activitate ContSters492949

Activitate ContSters492949

Da,cunosc agresorul...și am fost și la ginecolog...dar nu am primit niciun certificat....și nici un răspuns cu ce se va întâmpla mai departe.

Și în plus a fost și el chestionat de polițiști..și a spus că cică eu am vrut...și în timp ce el era in camera peste mine venise și mama lui in camera de vreo 3-4ori și nu a făcut nimic...iar după ce am terminat de depus plângerea la poliție și de făcut toți pașii care mi s-au cerut...am plecat spre casa ..și tot sunau surorile agresorului și îmi spuneau să îl iert...că îmi dau bani și de-astea...apropo agresorul doar ce scăpase din pușcărie ....și alte dați când suna cineva din familia lui spuneau că am eu probleme cu capul că sunt nebuna și că nu știu ce vorbesc....

Ideea este că eram la un var de-al iubitului meu...că el trebuia să lucreze la casa lui o săptămână...așa în fine...și după ce s-a întâmplat ...mama lui m-a chemat în bucătărie și mi-a spus sa nu afle nimeni ce s-a întâmplat...și că o să mă facă nora ei..și să caut cearta ca să mă despart de iubitul meu...precizez că iubitul meu pe timpul zilei lucra în alta localitate...și nu am prezentat semne de agresiune..
Acum 2 luni am fost violată...și în ziua în care s-a întâmplat am fost la poliție...am depus plângerea...și am făcut tot ce se cerea in procedura lor...a doua zi am fost la medicul ginecolog...dar nu mi s-a spus nimic...au trecut 2 luni și nu am primit niciun răspuns de la nimeni...ce trebuie sa fac mai departe?