avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 812 soluții astăzi
Forum Activitate georgescu cristina

Activitate georgescu cristina

Răspuns la discuția SPIRU HARET
asta stiam dar in caz ca nu e acreditata si ne duce cu vorba pana la sfarsit cand se pare ca vom afla ca de fapt diploma noastra nu are nici o valoare,eu personal sau impreuna cu colegii mei nu putem lua nici o masura legala contra lor ?pentru ca practic ne-au inselat!ne-au luat banii patru ani pentru ce?ca sa pierdem si bani si timp?!Eu asta vreau sa stiu daca noi studentii avem dreptul sa facem o plangere sau ceva prin care facultatea sa ne despagubeasca pentru banii pierduti aiurea,pentru o hartie nevalida!
Răspuns la discuția SPIRU HARET
eu sunt la spiruharet anul patru la sediul din slobozia,jud.ialomita.Sunt la ID la limbi si literaturi straine,engleza-spaniola.In vara dau licenta si am auzit ca ar fi dar nu ar fi recunoscuta diploma mea!In caz ca nu este recunoscuta,atata timp cat mie mi s-a spus ca este o facultate acreditata..ce masuri pot lua eu in calitate de student inpotriva lor?Am vreun drept sa fac plangere?sau daca nu ce pot face pentru ca am pierdut ani si bani pe nimic practic cand puteam sa fac alta facultate.Va rog sa-mi raspunde-ti pentru ca sunt foarte multi in situatia mea!