avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2034 soluții astăzi
Forum Activitate Pop Paul

Activitate Pop Paul

Răspuns la discuția Santaj si abuz.
Nu a solicitat nimic dar deja a postat o multime de poze ce nu ii apartineau si a facut o multime de fete sa sufere si le va posta in orice moment fara avertisment, nu este asta ceva ilegal?
Sa ai ceva ce apartine altcuiva si sa profiti de asta pentru a-i face rau?

Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan” a scris:

Ce solicita ca sa nu le posteze online?

Răspuns la discuția Santaj si abuz.
Nu este vorba doar de prietena mea, ci de multe fete, acea fata a furat pozele pentru a le santaja pe toate ca le posteaza online, vi se pare ceva drept asta?

Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan” a scris:

Nu prea imi pare santaj din ce spuneti, discutam in primul rand de o poza in costum de baie care nu mi se pare ceva compromitator si in al doilea rand nu inteleg ce solicita.
Incercati sa detaliati, poate nu am inteles eu bine.

Discuție Santaj si abuz.
Buna, am si eu o problema, o fata de 15 ani santajeaza o multime de fete cu poze nud, prietena mea are o poza in costum de baie iar ea o tot santajeaza cu asta si nu doar pe ea, ci multe fete, sunt o multime de fete in localitatea Targu Lapus care traiesc cu frica pozelor din cauza acestei fete, ea a postat pe doua conturi false ale unor persoane pozele cu acele fete si le ameninta intruna cu asta, pozele le-a furat din telefoanele fetelor si acm santajeaza pe toti cum vrea sub protectia surorii ei ce are 19 ani si are relatii cu multi oameni, tatal ei detine o firma iar unchiul sau ceva neam de a ei este sef la jandarmerie sau politie iar ea scapa basma curata cu asta, cum pot sa scap definitiv de acele poze iar ea sa suporte consecintele pentru ce a facut?
Buna, am si eu o problema, o fata de 15 ani santajeaza o multime de fete cu poze nud, prietena mea are o poza in costum de baie iar ea o tot santajeaza cu asta si nu doar pe ea, ci multe fete, sunt o multime de fete in localitatea Targu Lapus care traiesc cu frica pozelor din cauza acestei fete, ea a postat pe doua conturi false ale unor persoane pozele cu acele fete si le ameninta intruna cu asta, pozele le-a furat din telefoanele fetelor si acm santajeaza pe toti cum vrea sub protectia surorii ei ce are 19 ani si are relatii cu multi oameni, tatal ei detine o firma iar unchiul sau ceva neam de a ei este sef la jandarmerie sau politie iar ea scapa basma curata cu asta, cum pot sa scap definitiv de acele poze iar ea sa suporte consecintele pentru ce a facut?