avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 796 soluții astăzi
Forum Activitate bibicioiu

Activitate bibicioiu

Răspuns la discuția dau in judecata brd finance
Buna ziua. Tatal meu a suferit un accident vascular. E internet la spitalul Marzescu din Brasov, de la judetean l-au plimbat la Astra si inapoi, spitale cu voluntari,pana a ajuns pe ,mana altor 3 voluntari la spitalul Marzescu desidratat, in conditiile in care cei de la Astra desi multi fata de cei 3 de la Marzescu , se plictiseau repede de pacient care nu putea fi hranit decat prin perfuzii, nici apa nu aveau rabdare sa-i dea cu siringa. Un astfel de bolnav cu sange in cap care nu este constient si nu-si aminteste nimic, paralizat mana dreapta si piciorul drept, gatul, acum legat de pat si care a uitat codul pin al cardului de pensie de la BRD, el fiind in incapacitatea de a vorbi si a se deplasa sa-si scoata banii din banca, nu poate semna nici procura pt. ca fiul sau sotia sa poata scoate banii sa fie eventual ingropat cand o fi sa se intample decesul. Deci, noi familia nu putem scoate banii lui de pensie ai muribundului pt. ca nu stim codul pin si banca brd refuza sa ne dea banii. Ce-i de facut este intrebarea mea. Tatal meu mi s-a spus ca e pe moarte . e paralizat , nu vorbeste, inghite greu 2 linguri de supa si nu pot sa-i scot pensia. Doream cu acesti bani sa pot macar sa-i cumpar loc de veci. DVS nu v-ati saturat de bataia de joc din asa zisa tara in care traim??? Si nu a fost oricine. Cati oameni sunt membri UNITER???

Daca ma puteti ajuta cu un raspuns va rog frumos