avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 899 soluții astăzi
Forum Activitate Georgiana trifu

Activitate Georgiana trifu

Ce pot sa fac sa recuperez din bani , de la jucătorul căruia i am dat bani ??? Ii pot spune ca depun plângere pentru abuz de încredere sau ceva ...? Mulțumesc
O sa încerc sa discut , doar ca nu prea îmi da destule detalii ! Aveți idee cam la ce pedeapsa as putea fi supusa ? Va mulțumesc din suflet pentru răspunsurile și timpul acordat
Cam asa ceva ...eu as vrea sa dau suma de bani înapoi , dar nu știu dacă se încetează urmărirea penală sau se va judeca fapta !
Buna ziua , dosarul este in stadiu preliminar! Sincer multe detalii nu știu pentru ca avocatul nici măcar nu ma informat! Tun sa Menționez ca eu sun in Danemarca acum !
Domnul Claudiu am in avocat dar nu prea ma ajuta cu nimic ! Eu dacă vorbesc cu persoana respectiva căreia i am dat banii , ii pot spune ca dau declarație împotriva lui ? Mulțumesc mult pentru răspunsuri
Am dosar penal din 2015 pentru delapidare pentru suma de 35000, am dat unui jucător in cazinoul unde lucram ! La ce sa ma aștept și cum as putea sa obțin măcar jumate din suma de bani de la tipul căruia I-am dat banii!? Mulțumesc