avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 980 soluții astăzi
Forum Activitate Oanammama

Activitate Oanammama

Mai citiți o dată, am vrut să fac amiabila și am insistat la care dânsul a refuzat, vă mulțumesc

-Vă rog să apăsați pe Răspunde, nu pe Citează, când vreți să publicați un nou mesaj. Mulțumesc-
Bună seara, vă explic, încercam să dau cu spatele pe o străduță pentru a face loc unei mașini care dorea să plece din parcare și apoi intenționam să parchez regulamentar cu semnalizarea pusă în locul mașinii care ieșea, în spatele meu a apărut o altă mașină, în momentul când am dat marșarier am lovit mașina din spate pe care o văzusem dar care era prea aproape de autoturismul în care mă aflam, am coborât să fac amiabila cu domnul care a spus că merge la mecanic să vadă dc este grav(a fost lovită doar plăcuță cu numărul de înmatriculare al celuilalt autoturism, la al meu nimic), am insistat dar domnul nu a vrut amiabila, după 45 de ore mă sună domnul că "are mai multe acolo stricate", întreb ce se întâmplă în cazul acesta că nici unul dintre șoferi nu am mers la poliție să declare accidentul, vă mulțumesc anticipat