avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 690 soluții astăzi
Forum Activitate Larisa8

Activitate Larisa8

Important!!!!


Larisa8 a scris:

Bună seara, am avut un accident în București anul trecut în care mi sa furat geanta cu permisul. Am declarat furtul, as fi putut conduce cu dovada dar nu am scos. Între timp dosarul cu accidentul sa clasat, aștept soluția. Între timp am plecat în Belgia. Întrebarea este dacă pot conduce cu o copie de permis pana o sa am soluția sa pot solicita duplicatul și în al doilea rând as vrea sa știu dacă pot solicita duplicat la ambasada din Belgia. Va mulțumesc!!


Bună seara, am avut un accident în București anul trecut în care mi sa furat geanta cu permisul. Am declarat furtul, as fi putut conduce cu dovada dar nu am scos. Între timp dosarul cu accidentul sa clasat, aștept soluția. Între timp am plecat în Belgia. Întrebarea este dacă pot conduce cu o copie de permis pana o sa am soluția sa pot solicita duplicatul și în al doilea rând as vrea sa știu dacă pot solicita duplicat la ambasada din Belgia. Va mulțumesc!!
Bună seara, dacă am avut un accident în care mi sa furat și geanta cu permisul, a declarat furtul. Dosarul cu accidentul sa clasat iar acum aștept soluția... Între timp am plecat în străinătate, în tara puteam conduce cu dovada. Întrebarea e dacă pot conduce aici pana vine soluția, cu o copie de permis, și dacă pot solicita duplicat îl la ambasada din Belgia.