avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 221 soluții astăzi
Forum Activitate Valentina2001

Activitate Valentina2001

Va dați seama ca nu a avut o atitudine nasoala nici atunci si nici nu o sa aibe era normal doar ca alcoolul nu îl mai scoate nimeni dacă angajez avocat ce credeți ca se întâmpla tot aceiași chestie
Bună dimineața am și eu o întrebare soțul meu în data de 03.05.2021 a fost oprit de brigada rutiera din sectorul 3 cu o alcoolemie de 0,48 în etilotest este prima oara care sa urcat asa la volan și prima oara nu mai are antecedente a fost la INML i sa recoltat probe de sânge țin sa precizez ca el are 11 luni decât deține permisul multă lume ne sperie am încercat sa plătim analizele nea spus ca la sfârșit de săptămână să sunam credeți ca o sa i iasa mai mult la probele de sânge peste limita de 0,80 țin iară sa precizez ca are vârstă de 23 de ani și în jur de 50 kg care știe sau care ați mai trecut prin aceiași situație un răspuns concret ar fii totuși mai ok ca noi ne gândim sa nu i se anuleze de tot nu a făcut accident nu a lovit pe nimeni deci FĂRĂ victime pur și simplu doar băut atâta tot!! Este începător
Va mulțumesc frumos și aștept un răspuns!!