avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1810 soluții astăzi
Forum Activitate LuizaAvramescu

Activitate LuizaAvramescu

Voi lua decizia sa imi dau demisia chiar daca nu este vina mea deja frustrarea ca nu le pot dovedi vinovăția e foarte mare ..vreau doar sa imi revin iau cel mai bun tratament ptr a scoate din corp toxicul si ca învățare de minte "sa nu mai accept orice job"
Medicul de medicină munci a spus azi ca nu este toxic ...i am zis sa stea 8 ore in preajma subst toxice 1 sap si vedem după cum se simte ...Medici când aud de multinaționala nici macar nu vor sa ma interneze sa imi ofere tratament adecvat
Nu eram patrioata dar de azi nu mai sunt deloc
Eu nu Am stiut ca este atat de toxic acest mediu.am cautat sa vad despre ce e vorba atunci când nu stiam ce se intampla cu mine .avem 1 persoana declarată cu astm care a părăsit compania ...nu mai stiu ce sa fac
Multumesc mult ptr raspuns
Buna ziua lucrez la.o fabrica cu produse toxice de 2 ani ..de 8 luni de zile starea mea de sănătate sa deteriorat foarte mult m am angajat un om apt fără probleme de sanatate si din cauza toxicului inhalat am foarte multe probleme
Cum pot proceda daca nu vreau sa imi dau demisia ..Nu este vina mea ca nu mai pot intra in fabrica si doresc sa ma despagubeasca pentru a putea beneficia de controale și tratamente adecvate analize toxic
Astept raspuns urgent va rog