avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2084 soluții astăzi
Forum Activitate Oni123.5

Activitate Oni123.5

Bună eu am fost după lucruri dar el vorbea cu alta în timp ce era cu mine și și-au bătut joc de mine el dădea în mine din cauza părinților și din cauza ei ,el a așteptat sa fac 18 Ani casa poată sama scoată din casa nui mai pot face nimic am mesaje cum vorbeau iei doi cum vroiau sa scape de mine am mesaje cum el a recunoscut ce pot face
Bună ziua sunt o fata de 18 ani mam mutat la iubitul meu cand aveam 15 ani iar acuma când am împlinit 18 ani am fost data afara din casa eu am fost angajata am lucra aproape un an și am investit în casa alături de el o casa bătrânesc, am fost însărcinată am pierdut sarcina la 16 ani mama lui ma punea sa car porumb și mă punea sa fac eforturi iar de atunci au început problemele certuri discuți iar acuma părinți lui mau dat afara toate lucrurile mele și mobilierul și toate în care am investit bani sunt acolo ,tatăl lui a încercat sa ma lovească obligândumi sa plec de acolo iar iubitul meu de 24 de ani nu a făcut nimic în legătură cu asta iar acuma am primit mesaje și poze ca el vorbește cu alt cineva iar acuma îmi răspunde foarte greu la telefon la mesaje și ma aruncat ca pe o cârpă murdara ,mama lui mia promis de multe ori ca face tot posibilul sa ma alunge din viata lui acuma a reușit ce pot face în legătură cu asta să-mi iau tot ce am investit acolo ?