avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 795 soluții astăzi
Forum Activitate marmelada

Activitate marmelada

Răspuns la discuția ce parere aveti de noul website?
PAGINA DE FORUM ESTE STEARSA DATORITA MODULUI CUM S-A ASORTAT FONDUL - LINIUTELE GRI VERICAL CU ALBASTRU ......DACA S-AR PUTEA RENUNTA LA ELE AR FI OK DEOARECE sectiunile din forum scrise cu albastru abia se descifreaza din cauza liniutelor.....
Răspuns la discuția ce parere aveti de noul website?
D-lor admini pentru inceput tin sa va felicit pentru schimbara la fatza a site-lui, arata bine...
am vazut ca ati introdus noi sectiuni cum ar fi "biblioteca" insa spre dezamagirea mea, aici am gasit reviste doar pt. avocatei si anume dr. afacerilor etc pt. studenti ar merge un dr. muncii insa de baza ar fi REVISTA DREPTUL, REVISTA DE DREPT PENAL si PRO LEGE. O alta problema ar fi ca nu aveti PRACTICA JUDICIARA.....de asemenea am observat ca pagina de FORUM e cam "stearsa" si in final paginatia site-ului nu este centrata, ii cam inestetic spre stanga, pi centru ar arata mai bine!!
va salut!!! mult succes!


> Am o cunostinta care a accidentat cu masina o persoana.In urma accidentului persoana si-a luxat piciorul si acesta a fost bagat in gips.Tinand cont ca gipsul se tine 21 de zile....soferul poate fi incadrat la vatamare corporala?
>da, daca s-a produs o vatamare care pentru vindecare necesita intre 21-60 zile fapta se incadreaza la vatamare corporala