avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 897 soluții astăzi
Forum Activitate Maria@91

Activitate Maria@91

In concluzie ieri a făcut ham de 33 de ori ...de la 7:00 până pe la 22:30 , au fost și artificii pe aici ieri și toți câini au lătrat inclusiv câinele vecinei ...azi noapte la 00:21 câinele meu era în casa iar al dânsei latră. Iar compara mereu câinele ei de talie mica care are 14 ani cu câinele meu talie medie care are 1. An jumate ...eu consider că nu nu compara o așa diferenta de varsta
.. am uitat sa precizez că are și zgarda antilatrat și mai mult de 3 ori consecutiv nu latră fara oprire ....concluzie eu am făcut și fac ce tine de mine in rest chiar nu mă mai interesează este un animal ....să facă ce vrea ...
Astăzi momentan până la ora asta a lătrat de la 08:03 până la 08:05. Mai exact de 3 ori a făcut ham. :)) Am ajuns sa cronometrez .
Buna seara. Am un câine labrador are 1 an jumate , latră undeva la 1 ora 2 maxim pe zi dar nu în continuu când trec pisici ,alți câini sau se joacă copii pe strada , , locuiesc la casa Intr-un cartier rezidential , câinele este in curte .se oferă atenție , mâncare ,apa, jucarii , am o vecina care non stop face amenințări cu protecția animalelor , poliție, înstanta . noaptea țin să precizez că îl luăm în casa , datorita reclamațiilor , iar mai nou deranjeaza și pe timpul zilei specific că nu poate să se uite la televizor pe terasa...ce as putea face in acest caz.