avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 962 soluții astăzi
Forum Activitate ileanus

Activitate ileanus

Bună ziua .Am primit o simatie imobiliară de la Credyt Inkaso Incestments Ro SA. pentru un credit din 2007 la BCR Dosarul de executare este din 2017 ma întreb ce au facut pana acum? Si acum ma executa abuziv deoarece s-a Prescris Banca nu a avut curaj sa ma someze deoarece ca facut abuz schimbandu-mi dobânda de la sobanda fixa la variabila si astfel m-a băgat in faliment nemai putand sa plateac. BCR a încălcat legea si tot eu am de suferit.Cine sunt recuperați acestia au cumva legătură cu banca,? Nu inteleg de ce dupa atâția ani ma hartuesc.Dati-mi un sfat,- fac acțiune a in instanta si invoc termenul de prescripție si ce mai pot adăuga? Va Multumesc frumos!Toate cele bune!
Buna ziua !Am suferit un accident de munca in 2015, compania la care lucram la musamalizat dupa un an am reusit sa il înregistrez,dar am aflat ca de fapt este ceva dubios si ca TIM nu si a facut treaba in fatalitate so ca este ceva doar pentru pacalirea mea Un Proces verbal de constatare in care este precizat accident de munca usor .Am avut 273 zile CM si am rămas cu handicap gradul 3 si incapacitate de munca 50% Nu pot sa inteleg cum filinctioneaza Instituțiile statului .De ce nu isi fac treaba si nu răspunde in data Legi.Am o intrebare ce pot sa fac sa îmi castig detepturile?