avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 576 soluții astăzi
Forum Activitate achirlex

Activitate achirlex

Răspuns la discuția Grile examen UNPIR 2014
Salut. Ati primit sau aveti cumva grilele. Adresa mea de email este
achirlex@yahoo.com

Multumesc mult.
Răspuns la discuția grile examen unpir cu raspunsuri
Multumesc pentru raspuns.

Este permis accesul cu legislatia in examen ?
Mi se pare destul de stufos, iar daca la drept nu pot sa ma plang :) , elemente de contabilitate si evaluare chiar nu stiu si nu imi prea dau seama cum incepi.

La ce te referi ca la management inveti dupa grile ? Exista carti de grile pentru acest examen sau sunt suficiente grilele din anii trecuti ?
Răspuns la discuția grile examen unpir cu raspunsuri
Salut. E cineva care a dat examenul si ar putea sa revina cu lamuriri, cum a decurs, cum a invatat, daca se permite accesul cu legislatie etc.

Si totodata daca are cineva grilele din anii trecuti si mi le poate trimite si mie pe achirlex@yahoo.com.

Multumesc mult.
Răspuns la discuția EXAMEN UNPIR 2013
Salut. As fi vrut si eu sa schimbam niste impresii asupra examenului ce urmeaza.

Eu acum ma apuc de invatat si mi se pare foarte mult.

Nu am gasit pe nimeni sa imi explice ce si cum poate cei de aici au gasit informatii utile.

Multumesc anticipat.
Multumesc pentru promptitude. Daca puteti sa mi indicati si un punct de discutie din forum ar fi perfect.
La ultimul termen intr-un dosar penal s-a pus in discutie daca este posibila retinerea ambelor cauze de reducere. S-a lovit cineva de o asemenea situatie, pentru ca nu am reusit sa gasesc jurisprudenta relevanta in domeniu...