Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... EXAMEN UNPIR 2013
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

EXAMEN UNPIR 2013

Vreau sa dau examen anul acesta in toamna - daca se tine - si cautand pe site grile si raspunsuri de examen din anii precedenti am vazut ca sunt ceva persoane interesate si anul acesta. Prin urmare ma gandeam ca ar fi de folos pentru cei ce se gandesc sa dea examen, inclusiv si pentru mine :justcuz:sa deschid un topic unde sa putem vb de acest lucru.
Incep eu : Cine stie ce se aude pe anul acesta - o data programata pentru examen?
Nu este nimeni interesat ?
lacramioara_25ani a scris:

Nu este nimeni interesat ?
Eu sunt interesat de acest topic. Tu ai ceva grile din anii precedenti sau din mai 2013?
Examenul se tine in fiecare an in mai si in octombrie.Probabil va fi la fel anul acesta dar este mult prea devreme sa fie anuntat ceva.
adelaida_07 a scris:

Examenul se tine in fiecare an in mai si in octombrie.Probabil va fi la fel anul acesta dar este mult prea devreme sa fie anuntat ceva.
Am sunat eu astazi la UNIPIR si examenul se tine pe data de 19.10.2013.
Probabil ca se va afisa cat de curand, avand in vedere ca la examenul din mai inscrierile s-au facut inca de pe data de 25 Martie.
Tu ai grile din anii precedenti, rezolvate sau nerezolvate?

adelaida_07 a scris:n
nExamenul se tine in fiecare an in mai si in octombrie.Probabil va fi la fel anul acesta dar este mult prea devreme sa fie anuntat ceva.n
Am sunat eu astazi la UNIPIR si examenul se tine pe data de 19.10.2013.nProbabil ca se va afisa cat de curand, avand in vedere ca la examenul din mai inscrierile s-au facut