avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1374 soluții astăzi
Forum Activitate Kraft_dragos

Activitate Kraft_dragos

De luni imi fac de lucru cu dansul...si ajut pe cine doreste! Gratis!

Alinarges89 a scris:

Și tata e în aceeași situație. Mi-a venit de plata 1060 de lei cheltuieli de executare la Iordache Ion pentru o poprire deja plătită la damaschin în 2019 și cu adresa de sistare a popririi datorata plății eliberata de acesta. Chiar nu-l reclama nimeni pe acest nemernic? A preluat arhiva lui damaschin și a pus din nou toate popririi lui.

Kraft_dragos a scris:

Ve salut! La fel am patit si eu...i-am adus la cunostinta in decembrie 2023 ca a fost tot achitat din 2020(ordine de plata etc)si astazi...29.02.2024 poprire pe bunuri :)))) maine ma duc sa platesc (nu risc sa-mi ridice bunurile pt 750 lei) insa....prefer sa platesc dublu sau triplu doar sa ma judec cu el. Este vorba despre Bej Iordache Ion. Daca mai sunt persoane care sunt in aceeasi situatie din cauza damaschin si executati de iordache va rog sa ma contactati! Avocatul il platesc eu! 0733079897



Ve salut! La fel am patit si eu...i-am adus la cunostinta in decembrie 2023 ca a fost tot achitat din 2020(ordine de plata etc)si astazi...29.02.2024 poprire pe bunuri :)))) maine ma duc sa platesc (nu risc sa-mi ridice bunurile pt 750 lei) insa....prefer sa platesc dublu sau triplu doar sa ma judec cu el. Este vorba despre Bej Iordache Ion. Daca mai sunt persoane care sunt in aceeasi situatie din cauza damaschin si executati de iordache va rog sa ma contactati! Avocatul il platesc eu! 0733079897