avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 941 soluții astăzi
Forum Activitate Textro

Activitate Textro

Dacă in februarie 2024 somajul era perioada contributiva la pensie, acum in august 2024. mai este valabil? Am întrebat deoarece somajul mi-a fost scazut din perioada contributiva.
Daca am un loc de parcare închiriat (de la primarie), pot parca si pe locurile de parcare neinchiriate de pe domeniul public din apropierea blocului in care locuiesc?
Buna ziua,
Daca am un loc de parcare închiriat (de la primarie), pot parca si pe locurile de parcare neinchiriate de pe domeniul public din apropierea blocului in care locuiesc?
V-ati mai interesat de adresa, nume de contact etc?
De unde stia sora dumneavoastra unde e arhiva din moment ce nu stia unde e Moldifca? Adeverinta de vechime si pt.grupă le-am luat si eu. Cineva de la Moldifca mi-a spus ca s-au trimis statele de plata cu o remorca in camp, la cineva, nu se stie unde; daca nu s-o fi sters, intre timp, cu ele "undeva'! Puteti sa-mi lăsați un numar de telefon pe adresa text_ro@yahoo.com ?
Ati lucrat cumva la fostul IEELIF? A avut mai multe denumiri, acum se numeste ANIF (strada Sărărie 16, in Tg. Cucului). Stiu ca Moldifca a preluat arhiva de la IEELIF si are un birou in incinta ANIF unde se gasesc niste date cu cei care au lucrat la IEELIF, dar nu se gasesc sporurile (de șantier, de vechime etc). Ati fost la lichidatorul judiciar C.I.I. FILIP SANDA
din strada FRUMOASA, Nr. 16, Bloc 639, Scara A, Etaj 1, Ap. 1, Judet Iaşi sa întrebați de toata arhiva? V-am scris pentru ca ma intereseaza si pe mine, numai sporurile, ca restul am rezolvat.