avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 884 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... adeverintă vechime in muncă -angajator Moldifca SA ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

adeverintă vechime in muncă -angajator Moldifca SA IASi !Unde ...

adeverintă vechime in muncă -angajator Moldifca SA IASi !Unde gasim arhiva lui Moldifca SA Iasi? societatea este radiata in 2021 .Multumesc pt.raspuns ( eu caut de 5h pe google si nu am gasit )
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:21, 8 Mai 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Moldifca SA IASI - lichidator judiciar C.I.I. FILIP SANDA
Sediu: Municipiul Iaşi, Strada FRUMOASA, Nr. 16, Bloc 639, Scara A, Etaj 1, Ap. 1, Judet Iaşi

Intrebati ce stie de arhiva.
Ultima modificare: Vineri, 26 Aprilie 2024
Cornel Vasile, Consilier juridic
~ Conținut șters la cerere ~
Ati lucrat cumva la fostul IEELIF? A avut mai multe denumiri, acum se numeste ANIF (strada Sărărie 16, in Tg. Cucului). Stiu ca Moldifca a preluat arhiva de la IEELIF si are un birou in incinta ANIF unde se gasesc niste date cu cei care au lucrat la IEELIF, dar nu se gasesc sporurile (de șantier, de vechime etc). Ati fost la lichidatorul judiciar C.I.I. FILIP SANDA
din strada FRUMOASA, Nr. 16, Bloc 639, Scara A, Etaj 1, Ap. 1, Judet Iaşi sa întrebați de toata arhiva? V-am scris pentru ca ma intereseaza si pe mine, numai sporurile, ca restul am rezolvat.
Vă multumesc
Buna ziua. Nu eu personal.Incerc să ajut un cumnat care a lucrat la Moldifca si a ajuns la varsta de pensionare,dar de 3 luni
il tot plimbă si-i resping dosarul doamnele amabile de la Casa de pensii Iasi. ( eu efectiv nu inteleg acest abuz,atata timp cat ai inscrisa vechimea in C.M ,semnata si stampilata de ITM in acea perioada ,C.M le păstra ITM.ul,era responsabilitatea lor !Iar cei de la ITM nu-ti completau C.M fară statele de plată anexate + fotocopie la OP.
A fost sora mea la arhiva,a luat adeverinta de vechime si pt.grupă (dumnealui a fost sudor)
Sper să i calculeze corect si sa nu-l mai poarte pe drumuri (pt ca sunt din Pașcani)
Ba că nu i bună adeverinta,ba dute inapoi la ITM..bătaie de joc!

Textro a scris:

Ati lucrat cumva la fostul IEELIF? A avut mai multe denumiri, acum se numeste ANIF (strada Sărărie 16, in Tg. Cucului). Stiu ca Moldifca a preluat arhiva de la IEELIF si are un birou in incinta ANIF unde se gasesc niste date cu cei care au lucrat la IEELIF, dar nu se gasesc sporurile (de șantier, de vechime etc). Ati fost la lichidatorul judiciar C.I.I. FILIP SANDA
din strada FRUMOASA, Nr. 16, Bloc 639, Scara A, Etaj 1, Ap. 1, Judet Iaşi sa întrebați de toata arhiva? V-am scris pentru ca ma intereseaza si pe mine, numai sporurile, ca restul am rezolvat.

Ultima modificare: Vineri, 26 Aprilie 2024
IDRAS, utilizator

Alte discuții în legătură

De unde imi adun vechime de munca mirela 20 mirela 20 Sotul are nevoie pt pensia pe caz de boala de C.M. El nu are c.m si nu mai contracte de munca, insa unele unele din ele nu mai le gaseste. De unde le poate ... (vezi toată discuția)
Arhiva tlhs bucuresti. Alin Blaj Alin Blaj Am lucrat ca Strungar in perioada 1970-- 1983 unde gasesc arhiva pt adeverința de Grupa 2. Ma numesc Scarlat Ghiorghe- si locuiesc în orașul Voluntari jud ... (vezi toată discuția)
Adeverinta vechime, ore suplimentare, grupa de munca, toxicitate, spor de noapte galaoan galaoan Buna ziua. Va rog sa-mi spuneti cum se procedeaza si unde trebuie sa ma adresez pentru a obtine niste adeverinte pentru:ore suplimentare, grupa de munca, spor ... (vezi toată discuția)