Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... adeverintă vechime in muncă -angajator Moldifca SA ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

adeverintă vechime in muncă -angajator Moldifca SA IASi !Unde ...

adeverintă vechime in muncă -angajator Moldifca SA IASi !Unde gasim arhiva lui Moldifca SA Iasi? societatea este radiata in 2021 .Multumesc pt.raspuns ( eu caut de 5h pe google si nu am gasit )
De unde stia sora dumneavoastra unde e arhiva din moment ce nu stia unde e Moldifca? Adeverinta de vechime si pt.grupă le-am luat si eu. Cineva de la Moldifca mi-a spus ca s-au trimis statele de plata cu o remorca in camp, la cineva, nu se stie unde; daca nu s-o fi sters, intre timp, cu ele "undeva'! Puteti sa-mi lăsați un numar de telefon pe adresa text_ro@yahoo.com ?
Textro, utilizator
I-au dat o adresa,nume de contact cineva de la Arhivele Nationale Iasi.O intreb si va transmit si Dvstra acele detalii.
V-ati mai interesat de adresa, nume de contact etc?
puteti suna la Arhivele Nationale Iasi
[ link extern ] /