avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 935 soluții astăzi
Forum Activitate SKevin74

Activitate SKevin74

Si Eu ma judec de 5 Ani la instanta din Republica Moldova sa imi recunosc copilul, Mama minorei a trecut in certificat un alt barbat mintindul pe acesta ca Eu nu ma interesez de Fetita cand am aflat lam contactat pe Domn si iam aratat probele cum ca imi ajut fata ,acel om a dat declaratie in care a specficat ca nu El ii este Tata minorei cu toate probele care arata clar ca Eu ii sunt Tata minorei nu o pot vedea si ajuta.
Oare judecatori aia au copii?Eu sunt rabdator dar,ce face un Parinte care ii este dor de copilul lui si institutile abilitate nu fac nimic sa isi vada copilul si se ajunge la vre-o nenorocire cine e de vina atunci?
Cum e facuta aceasta lege de rahat numsi in beneficul Mamelor care unele din ele sunt mai rau ca,criminalele nu au suflet se razbuna pe copii of sper sa rezolve cazul cat mai repede ca nu mai am rabdare nu imi pot vedea copilul si ajuta ca nu vrea Mama ...
Buna ziua, ma judec de 5 ani la Chisinau, Moldova, sa imi recunosc fetita pe care mama ei o ascunde si nu vrea sa o ajut. Acum ceva timp, judecatoarea a dat dispozitie sa facem testul ADN. Eu am facut testul, dar mama nu s-a prezentat cu fetita sa faca testul. Intrebare: o poate obliga instanta sa aduca minora la test sau ce pot face sa imi pot vedea si ajuta copilul?