avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1409 soluții astăzi
Forum Activitate MarianPavel

Activitate MarianPavel

Dar daca iesi pozitiv la 2 droguri, marijuana si metamfetamina? Exista vreo sansa sa nu se anuleze permisul? Daca nu macar sa stiu cati bani sa pun deoparte....Iar un proces+ avocat la ce banii am sa ies? am doar 24 de ani si n am avut niciodata probleme cu legea. Am primit permisul in 2018.
Salut, Dar daca imi anuleaza permisul, pot sa dau dupa de permis sau primesc si-o penalizare pana cand pot sa dau de permis? iar daca pot sa dau se va vedea in cazier de ce mi a fost anulat permisul?sau nu exista nici o sansa sa nu imi fie anulat deoarece nu am mai avut incidente cu politia. Imi mai puteti spune daca va rog aproximativ ce suma de banii trebuie sa strang pentru avocat+ proces? Iar gandurile de sinucidere nu pot disparea din moment ce depind de permis+ ce va spune lumea ca va afla mai ales ca stau la sat si toti ma stiau de baiat bun si respectos...am strigat si imaginea familiei sunt o dezamagire si nu vreau sa fiu o povara. Doctorul care m a evaluat a spus ca sunt brici si ca n am nimic...
Va implor din tot sufletul meu sa imi raspundeti sincer..ma duc la puscarie? nu am mai avut niciodata probleme cu legea in 6 ani de permis si am lucrat ca nebunul timp de6 ani de cand am terminat liceul, pentru a dezamagi pe bunici care practic sun parinti care mau crescut. Inainte cand auzeam pe cineva ca s a sinucis spuneam ca ce slab si ce prost ca orice cale are rezolvare dar abia acum inteles sentimentul, situatia si starea care te termina pe zi ce trece.
Buna ziua, Vineri am consumat niste canabis si metamfetamine la o petrecere doar ca sambata seara ma oprit politia si am iesit pozitiv la ele iar acuma daca ies si la sange ce se poate intampla mai departe? Mai vad permisul inapoi..7 ani fara incidente si amenzi si uite unde am ajuns pentru o zi distractie.